055-8830627

בניית חנות בוורדפרס

מערכת הוורדפרס מותאמת בצורה מושלמת לבניית אתר חנות מקוונת לצורך מסחר ברשת.

מערכת הוורדפרס היא מאוד קלה לתפעול, לאחר התכנות הראשוני בעלי החנות יכולים בקלות רבה להמשיך לתפעל את החנות המקוונת.

העלאת מוצרים חדשים, שינוי אלמנטים במוצרים קיימים כמו תמונה ותקציר המוצר, ניהול הזמנות, הוספת קטגוריות  ושינויים בעמודי החנות מאוד קלים לתפעול לאחר הבניה הראשונית.

במיוחד היום כשנגיף הקורונה גורם לסגירת בתי עסק לתקופות ארוכות מאוד חשוב בנוסף או במקום החנות הפיזית לנהל גם חנות מקוונת.

החנות המקוונת מתאימה גם למכירת מוצרים וגם למכירת שירותים

ופתיחת החנות האלקטרונית מביאה לחנות קהל חדש עם צרכים אחרים.

דוגמאות ללקוחות שיעדיפו לקנות בצורה מקוונת –

  • לקוחות המפחדים להדבר בקורונה או לא יכולים לגיע עקב ההגבלת תנועה
  • לקוחות שגרים בישובים רחוקים ממרכזי קניות ושמסביבם יש מעט חנויות
  • חלק מהקהל שלכם מעדיף לקנות בחנות מקוונת עקב חוסר זמן, רצון להשוות מחירים, נוחות ומעדיפים את חווית הקניה ברשת מאשר את חווית הקניה בחנות הפיזית.

אז למה למעשה לבחור להקים חנות בוורדפרס ולא על כל פלטפורמה אחרת?

למערכת הוורדפרס יש כמה יתרונות מובהקים על פני מערכות אחרות –

  • הוורדפרס מבוסס על קוד פתוח בPHP ולכן בניגוד למערכות סגורות היא מאוד קלה לפיתוח ושינויים, ניתן להקים את האתר או החנות על גבי הוורדפרס בשלבים ולשנות לפי הצורך באמצעות פיתוח אחר או נוסף.

לדוגמא ניתן להוסיף לאתר תדמית בוורדפרס תוסף ווקומרס וכך לפתח את האתר שיהווה גם חנות מקוונת

לחנות מקוונת קיימת ניתן להוסיף יכולות כמו לדוגמא שבליחצה על כפתור הוספה לסל יפתח פופאפ שישאל את הלקוח שלכם אם הוא מעוניין לעבור לתשלום או להמשיך בקניה.

כגון: קלות הקמה, ניהול קל ונוח למשתמש, ידידותיות למנועי חיפוש והשלל הרב של התבניות והתוספים הקיימים למערכת.

הדרך הקלה ביותר להקמת חנות וורדפרס הנה ע”י שימוש בתבנית מוכנה לניהול חנות בצירוף של אחד התוספים היעילים והחינמיים לניהול חנויות הנתמכים ע”י מערכת וורדפרס – כולם ניתנים להורדה מהירה ויעילה דרך דף התוספים במערכת הניהול של וורדפרס

  • עוד יתרון בולט בוורדפרס, מאחר וזו הפלטפורמה בניית האתרים הכי פופלארית בעולם, יש לה תוספים רבים מוכנים כך שניתן להוסיף יכולות לחנות המקוונת בפחות זמן עבודה וכך לחסוך כסף.

חשוב רק לשים לב לא להשתמש בצורה מוגזמת בתוספי וורדפרס וחלק לפתח בקוד כי שימוש בתוספים רבים מכביד על האתר, גורם להתנגשויות בין תוספים וגורם לפרצות אבטחה.

  • יתרון נוסף שחשוב לי באופן אישי, אתר הוורדפרס שבונים עבורכם הוא שלכם באופן מלא ולא תלוי באף אחד שלא כמו במערכת סגורה שאם החברה פושטת את הרגל אתם נותרים ללא האתר. תוכלו תמיד לבחור להחליף את המתכנת שמלווה אתכם או את חברת האחסון בקלות.
  • והיתרון שנחשפנו אליו בשנת 2020 בצורה מאוד ברורה – כשיש מצב חירום כמו נגיף הקורונה ולא ניתן לפתוח את העסק הפיזי פיתרון של חנות מקוונת בוורדפרס שניתן בקלות לתפעל ולמכור ללקוחות בכל הארץ ואף בכל העולם עוזר להמשיך להתפרנס.

בסמארטפיש אנחנו בונים, מאחסנים, מתחזקים ומלווים באופן קבוע חנויות מקוונות רבות, מוזמנים לבקר בעמוד בניית האתרים שלנו כדי לראות דוגמאות רבות לחנויות מקוונות שבנינו ונשמח לבנות עבורכם את החנות שלכם.

צרו קשר

דוגמאות לחנויות מקוונות שבנינו בוורדפרס

בניית אתר חנות מקוונת לחברת YVEL

בניית אתר דו לשוני, תחזוקה קבועה
ואחסון לחברת תכשיטים בינלאומית

בניית אתר חנות מקוונת לחברת matchizz

בניית חנות ווקומרס למכירת
בגדים תואמים למשפחה

בניית אתר לרביטל ויטלזון יעקבס

בניית חנות ווקומרס למכירת
הופעות ומוצרים כולל אחסון

חנות מקוונת לשין גימל

אתר תרומות ורכישה עבור חיילי צה"ל

Call Now Button
WhatsApp chat
דילוג לתוכן