שדרוג ותחזוקה - SmartFish סמארטפיש דיגיטל בניית אתרים וקידום מכוון המרות שדרוג ותחזוקת אתרים ב-2022

שדרוג ותחזוקת אתרי וורדפרס

חנויות מקוונות

הוספת חנויות מקוונות ושפות נוספות

אפיון ומחקר שוק

אבטחה ותעודת SSL

התאמה מלאה למובייל

שיפור SEO

פיתוח אלמנטים חדשים

שיפור המרות

אחסון VPS מהיר עם גיבויים יומיים ושיפור מהירות אתר

שיפור עיצוב

העברת אתרים לוורדפרס ממערכות אחרות

בעולם החדש אתרים מתיישנים מהר מאוד וכל כמה שנים כדאי לרענן אותם-הן מבחינת הנראות (מה שנראה טוב לפני חמש שנים, נראה מיושן היום) והן מבחינת איכות חווית המשתמש, במיוחד באתרי איקומרס בהם לחווית המשתמש משמעות עצומה לכמות ההמרות שאתם מפיקים מהאתר.

שדרוג או תחזוקה

שדרוג אתר יכלול הוספת פיצ’רים, פיתוח אוטומציות וקוסמטיזציות, שיפור חווית המשתמש (פחות קליקים, הגעה קלה יותר לרכישה, מסלול ברור יותר, יותר מענה על שאלות ופתירת חסמי קניה), שיפור הנראות העיצובית של האתר, התממשקות למערכות ותוכנות חיצוניות שמשפרות את השיווק והשירות שלכם (כמו למשל התממשקות למיילצ’ימפ), שיפור במהירות האתר (שמשפיעה מאוד על הקידום) וגם הפיכת אתרי תדמית לאתרי חנות מכירתיים.

בנוסף בעת השדרוג אפשר להוסיף מערכת תוכן קלה יותר  כדי שתוכלו אחרי השדרוג לתפעל את האתר לבד במידה ועד היום לא הצלחתם לבצע זאת אם האתר נבנה בצורה מסורבלת, אפשר לבנות תבניות עמוד כך שמעבר לשיפור הנראות תוכלו גם בעתיד מתבנית אחת לשלוט על כל הפריטים, ניתן ליצור תבנית עמוד למוצרים, קטגוריות, פוסטים ולמעשה לכל רכיב באתר ובזמן השדרוג אפשר גם לאתר באגים באתר ולתקן אותם.

אפיון אתרים ותכנון משפכים שיוקיים

בנוסף אפשר כחלק מהשדרוג להוסיף חנות מוצרים לאתר תדמיתי, להוסיף שפות ולמעשה להוסיף/לשנות/לתקן כל מה שצריך.

שדרוג אתר הוא תהליך חד פעמי שאחריו במידה ותרצו תוכלו להמשיך לתפעל את האתר לבד.

רעיונות לשדרוגים תמצאו כאן

 תחזוקת אתרים חודשית מיועדת לבעלי עסקים שרוצים שירות ברמת זמינות גבוהה שיעניק להם מענה בזמן אמת-בין אם לפריצות לאתר ובין אם לשדרוג וריענון אלמנטים בו-התקנת פיקסלים, יעוץ לגבי שינויים, טיפול בתקלות ובאגים, עדכון גרסאות, הטמעת באנרים ועיצוב (למשל בזמני מבצע), פיתוח אוטומציות ופעולות גורפות, גיבוי שוטף של האתר, יצירת תוכן דינאמי (כך שכל קהל יעד יראה משהו אחר המותאם לו במיוחד בכל עמוד באתר), תמיכה שוטפת בתקופות קמפיינים ולמעשה מענה ויצירת פתרונות לכל צורך פיתוחי וטכני שאתם מעוניינים בו.

SEO ואופטימיזציה

תחזוקה לא חייבת להיות חודשית, ניתן גם לקנות בנק שעות ובמסגרת הבנק נוכל לתחזק במידת הצורך את האתר.

למידע נוסף על תחזוקת אתרי וורדפרס לחצו כאן 

מה תכלס אנחנו עושות

שינוי של אלמנט או מספר אלמנטים באתר, או שדרוג האתר כולו.

תמיכה שוטפת על בסיס בנק שעות לטיפול באתר, ללא התחייבות זמן, אם האתר שלך מתעדכן ומשתנה על בסיס קבוע או שעוברת בו תעבורה גדולה-האתר חייב תחזוקה בשוטף.

נלמד את האתר ואת צרכי הלקוחות ונגיש לך דו”ח שיפור חווית משתמש באתר שיעלה את שביעות רצון הגולשים את כמות ההמרות

דוגמאות לאתרי אינטרנט ששדרגנו

שדרוג חנות מקוונת ווקומרס ללחם

שדרוג חנות איש של לחם

שדרוג חנות מקוונת למאפיה כולל שיפור מבירות, תחזוקה ואחסון

שדרוג אתר לעמותה

שדרוג אתר לעמותה

תחזוקה קבועה ותפעול טפסי ההצבעה של העמותה

בניית חנויות מקוונות עם סליקה

שדרוג אתר למעדניה

שדרוג הכולל עיצוב מחדש של דף הבית ושיפור המרות

שדרוג חנות מקוונת למצעים

שדרוג חנות מקוונת למצעים

איפיון מחדש, שיפור חווית משתמש ושדרוג עבור מוליס

שדרוג אתר וורדפרס

חידוש אתר עבור בתה מחנכים

שדרוג אתר ותחזוקה קבועה עבור
יחידת החדשנות של עיריית י-ם

צרו קשר

בנית אתר בוורדפרס למשרד אדריכלים

שדרוג אתר למשרד אדריכלים

שדרוג הכולל עיצוב, שיפור מהירות ותיקון תקלות

windowsart שדרוג חנות מקוונת

שדרוג חנות מקוונת לוילונות ושטיחים

שדרוג עבור Windowsart כולל בניית תבניות עמוד חדשות ושיפור חווית משתמש באתר

בניית אתרים דו לשוניים

שדרוג אתר איסתא בייק

שדרוג ואחסון אתר
לטיולי אופניים של איסתא

לאחר הבניה הראשונית של אתר הוורדפרס יש מקרים רבים שהאתר זקוק לשדרוג, תיקון ופיתוח ולצורך כך צריך צריך למצוא עבור הפרוייקט מומחה בוורדפרס.

באילו מצבים תצטרכו לתחזק את האתר?

 1. שדרוג כל רכיבי האתר – תוספים, את הוורדפס, התבנית, גרסת הPHP וההגדרות שלה, לעיתים גם בעת השדרוג צצות תקלות כמו תוספים שמתנגשים וגורמים לבעיות בתצוגה או במהירות של האתר.
 2. למקרה ומי שבנה את האתר לא היה מספיק מיומן ובנה אותו עם תוספים רבים מדי שגם עלולים לגרום להתנגשויות ולאתר כבד ולכן גם איטי, צריך במקרה כזה לעבור על האתר, לבטל תוספים מיותרים ולהחליף אותם בתכנות בקוד ישירות.
 3. שיפור המרות באתר – במידה ובניתם אתם שלא מספיק ממיר, גולשים נכנסים לאתר ונוטשים אותו לפני שהם מבצעים את הפעולה הרצויה כמו קניה או פניה אליכם, במקרה כזה צריך לעבור על כל הflow   השיווקי באתר ולהבין מה הכשלים וכך גם לתקן אותם, לשפר את חווית המשתמש, את ההנעה לפעולה ואת הניווט באתר
 4. אתר כבד ואיטי – יש צורך במצב כזה לעבור קודם על כל התמונות באתר, למחוק את כל מה שמיותר, לבצע אופטימיזציה לתמונות ההכרחיות, להריץ דו”ח מהירות ולבצע אופטימיזציה לרכיבי האתר כולל CSS ו JS בהתאם לדו”ח.
 5. אתר לא מעודכן מבחינת העיצוב והנראות – במידה והאתר בנוי בצורה טובה ורק זקוק לשיפוץ נראות ניתן לעצב אותו מחדש שיראה כמו אתר חדש ואחר לגמרי.
 6. הוספת בילדר לעריכת תכנים קלה – במידה והאתר נבנה בצורה מסורבלת וכל תיקון צריך להתבצע בקוד, אפשר להוסיף לאתר בילדר אלמנטור פרו או כל בילדר קל אחר, לבנות מחדש את הדפים שהכי מתעדכנים ולהדריך את בעלי האתר איך לערוך אותו עצמאית.
 7. ביצוע פעולות גורפות באתר – במידה והאתר נבנה כך שכל רכיב הוא ידני כמו לדוגמא שאין טמפלט לעמודיפ, פוסטים, מוצרים וקטגוריות ואז בכל פעם שרוציפ לשנות משהו כמו צבע כותרת לדוגמא, צריך לעבור ידנית על הכל, ניתן במקרה כזה ליצור נראות חדשה בתבנית ולהכילאותה על כל רכיב שרוצים באתר, גם פעולות נוספות כמו לדוגמא הנחות באתר ניתן ליצור כך שיהיו בצורה גורפת ושלא תצטרכו לבצע ידנית בכל מוצר בנפרד.
 8. הוספת תכונות לאתר שישפרו את הגלישה בו ואת החוויה הכללית כמו – עגלה שנפתחת אוטומטית, יכולת לסנן מתוך כמות גדולה של פוסטים/מוצרים לפי פרמטרים מסויימים, הוספת כפתור לפניה ישירה בWHATSAPP, הוספת פיצ’ר לקביעת פגישות או כל פונקציה אחרת שלא הוספתם לאתר בעת הבניה והבנתם שכדאי שיהיה באתר כדי לשפר אותו.
 9. הוספת חנות מקוונת, הוספת שפות, הוספת פורום או קורסים, שינוי חברת הסליקה – למעשה וורדפרס זו מערכת בקוד פתוח המבוססת PHP וכל שינוי או תוספת שאתם מעוניינים בה ניתן להוסיף.
 10. אינטגרציה למערכות חיצוניות – מערכות מלאי, CRM , שילוח, מערכת ניוזלטרים וכל מערכת אחרת בעלת API מותאם לוורדפרס.
 11. זה לצערי השינוי שאני נתקלת בו הכי הרבה – אתרים שניבנו בצורה לא טובה ומאכזבים מכל הבחינות – נראות, מהירות, תקלות המפילות את האתר, המרה לא מספיק טובה וכו’ ובמקרה כזה ממש נדרש ידע כולל וסריקה מקיפה של האתר כדי לטפל בכל הכשלים ולהחיות את האתר מחדש.
 12. שיפור השרת – פעמים רבות מתפתים לאחסן את האתר בשרת זול שמבטיח נפח כמעט ללא הגבלה והשיפור הנדרש הוא מעבר לשרת טוב יותר, בסמארטפיש יש לנו שרת VPS חזק עם גיבויים ל30 יום אחורה ואנחנו מציעים פיתרון אחסון ללקוחות שלנו.

לסיכום – אם אתם לא מרוצים מהאתר שלכם מסיבה כלשהיא תמיד אפשר לתקן ושפר אותו כדי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לטפל באתר שלכם

 

Translate »
WhatsApp chat
דילוג לתוכן