055-8830627

ההצלחות העסקיות שלכם הן ההמלצות שלנו

פתחנו את סמארטפיש כדי לחבר בין בעלי ובעלות עסקים לתוצאות.

אנחנו לא הבנות החדשות בשכונה, כבר תשע שנים שהדגות החכמות עובדות עם מותגים, עסקים גדולים, עסקים קטנים ועסקים בתחילת דרכם. כבר שמונה שנים שאנחנו פותרות בעיות, מעלות רעיונות, מתחדשות בידע, עושות טסטים בכל כלי ופלטפורמה אפשריים; הכל במטרה לחתור לתוצאות מעולות.

הקמנו עסק שמטרתו להוות תחנה אחת עבור הלקוחות שלנו ואנחנו מציעות פתרונות משלב ההקמה (אתרים, עיצוב, נכסים דיגיטליים וקמפיינים), דרך תחזוקה (של אתרים, של חשבונות ברשתות חברתיות ושל חנויות מקוונות וקמפיינים שמייצרים מכירות) ועד השלב שעבורו פתחתם את העסק – שלב התוצאה.

היה חשוב לנו שלא תצטרכו לרדוף ולנהל ספקים מרובים, שתוכלו לעבוד אתנו הן באופן נקודתי (על קמפיין, או הקמת אתר) והן באופן אסטרטגי, תהליכי (בתכנון תכניות שיווק, בניית אסטרטגיה, משפכים, ניהול כלל הנכסים שלכם בראיה רוחבית).

ראינו את תחום האונליין נע מנישתי למיינסטרים, את המדיה נעה מחיפוש לסושיאל, לביג דאטא, להתפתחות הVR והמשכנו ללמוד ולהתמחות בטכנולוגיות והתנהגויות צרכניות חדשות. 

האמת? אנחנו פשוט מאוהבות במה שאנחנו עושות, אנחנו נדלקות מלייצר תוצאות ללקוחות, מלפצח שוק שלא הצלחת לחדור אליו קודם, מלבנות אתרים שמזרימים מכירות ולידים, מלהגדיל לך את ההכנסות. בשביל זה אנחנו קמות בבוקר. בגלל זה אנחנו נשארות מאוחר בלילה. בגלל זה אנחנו כאן: סמארטפיש. נעים להכיר

רוצה להתחיל לשפר

Call Now Button
WhatsApp chat
דילוג לתוכן